EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Wkładki i dedykacje (Pożegnanie przedszkola)

Wkładki i dedykacje do druku na Pożegnanie przedszkola

Pożegnanie przedszkola to doskonała okazja na to, aby wręczyć dzieciom wartościowe książki. Oczywiście, jak książka, to i dedykacja. W tej kategorii znajdziesz dwie podkategorie. Pierwsza z nich zawiera wkładki i dedykacje do książek dla dzieci PDF do druku, które kończą już swoją przygodę z przedszkolem, a druga – wierszyki do wydawnictw, które dostaną brzdące kontynuujące swoją karierę przedszkolaka.

Teksty do wkładek, które proponujemy, są uniwersalne i unikatowe. Jednocześnie są zabawne i poważne. Nie są to zwykle słowa – mają swoje przesłanie, które dzieci z pewnością po latach zrozumieją. Książka z taką wkładką to naprawdę piękna pamiątka! Szablony i wzory wkładek i dedykacji, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, dobrane są tak, aby rozumiały je dzieci zarówno te małe, jak i duże. Możesz je drukować za darmo, możesz także wykaligrafować je ręcznie w książce. Każda opcja jest dobra. 

Wybierając dedykację do książki staraj się kierować tym, co lubi dane dziecko, jakie jest, kim chce być. Takie personalizowane wkładki znaczą bardzo dużo, szczególnie wtedy, kiedy wraca się do takich książek po latach.