Napisy (Pożegnanie przedszkola)

Napisy do druku na Pożegnanie przedszkola

Napisy na pożegnanie przedszkola do druku są bardzo istotne – trudno wyobrazić sobie scenę, na której odbywają się pożegnalne występy i apele bez napisu głoszącego „pożegnanie z przedszkolem”. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka projektów takich napisów do druku. 

W tej kategorii znajdziesz napisy i girlandy PDF do druku w trzech różnych typach. Pierwszy z nich to tradycyjny napis wypełniony kolorowymi grafikami związanymi z pożegnaniem przedszkola. Drugi to kontur napisu, który wymaga pokolorowania kredkami, pisakami lub farbami. Z kolei ostatnia opcja to bardzo efektowna girlanda. Aby ją powiesić, po wydrukowaniu trzeba poszczególne litery nawlec na gustowną wstążeczkę albo dekoracyjny sznurek i dopiero wtedy powiesić gotowy napis na ścianie.

Napisy na zakończenie i pożegnanie przedszkola w formie pliku PDF przed drukowaniem nie muszą być ściągane na dysk twardy komputera, na którym są oglądane. Tak naprawdę wystarczy tylko wybrać interesujący nas napis, kliknąć przycisk „drukuj”, a plik wydrukuje się sam. 

Napisy do druku na pożegnanie przedszkola mogą wisieć na wcześniej wspomnianej scenie, ale równie dobrze możesz powiesić je w każdym innym wybranym przez Ciebie miejscu. To naprawdę ciekawy element dekoracji wykonanej z okazji zakończenia roku szkolnego. 

Pin It on Pinterest