Zwierzęta (Kolorowanki)

Kolorowanki ze zwierzętami A4 i XXL do druku

Chyba każdy z nas lubi zwierzęta. Dlatego właśnie warto pamiętać, że w październiku obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt! Warto uczcić tę okazję, strojąc salę w szkole lub w przedszkolu kolorowankami ze zwierzętami, które pokolorujesz wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. W tej kategorii znajdziesz mnóstwo kolorowanek dla dzieci, dla przedszkolaków, dla chłopca i dziewczynki. Jeśli nie potrafisz ściągnąć pliku PDF na dysk, nie martw się! Przygotowane przez nas kolorowanki ze zwierzętami możesz wydrukować za darmo prosto z naszej strony internetowej. Przeznaczone do druku obrazki i szablony z pewnością będą wyglądać wyjątkowo pięknie, kiedy pokolorujesz je swoją ulubioną techniką – mogą to być farby lub mazaki albo kredki, bądź plastelina! A może masz jeszcze inny pomysł? 

Jakie jest Twoje ulubione zwierzę? Czy odnajdujesz je wśród naszych kolorowanek? Wydrukuj je, pięknie pokoloruj i koniecznie powieś na gazetce szkolnej w Twojej sali – poproś o pomoc kogoś dorosłego. Baw się dobrze z naszymi obrazkami. Nadaj zwierzętom magicznych barw! 

Czy wiesz, że nasze kolorowanki ze zwierzętami występują również w rozmiarze XXL? Są to podłogowe ogromne kolorowanki dla dzieci. Idealne do wspólnego ozdabiania z przedszkolakami i uczniami.

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Pin It on Pinterest