Odznaki / medale i krawaty (Dzień Chłopaka)

Odznaki / medale i krawaty do druku na Dzień Chłopaka

Zbliża się Dzień Chłopaka, więc udostępniliśmy Wam te urocze krawaty do druku. Wykonaliśmy kilka wersji abyś mogła wybrać te które najbardziej Ci się spodobają. Są kolorowe, budżetowe oraz do pokolorowania. Darmowy szablon z krawatem do druku, który może być miłym prezentem z okazji Dnia Chłopaka. Wydrukuj jeden z szablonów wytnij go, a następnie naklej na kartkę w ten sposób powstanie laurka na Dzień Chłopaka do druku! Świetny i własnoręcznie wykonany pomysł. Do takiego krawata można przyczepić jakaś tasiemkę i przymocować do koszulek chłopców. Jesteśmy pewni że będą nosić dumnie taki krawat!

Krawaty do druku z napisem Super Chłopak. Dziewczynki mogą takie krawaty wcześniej pokolorować, albo mogą zrobić to wspólnie podczas zabawy.

Dodatkowo każdy młody mężczyzna może otrzymać również medal! Przygotowaliśmy kilka szablonów z medalami na Dzień Chłopaka do druku! Są w różnych kolorach i odcieniach!

Mamy medale do druku z napisami:

  • Dzień Chłopaka
  • Jesteś Super
  • Super Chłopak 
  • Chłopak na medal

Mamy nadzieje, że nasze inspiracje na prezenty na Dzień Chłopaka spotkają się z zainteresowaniem. A Wy co planujecie zorganizować u siebie w przedszkolu i szkole? W ogóle obchodzicie takie nietypowe święto?

Pin It on Pinterest