Zawody (Kolorowanki online)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki online i do pobrania z zawodami

Pamiętasz kim chciałeś zostać jako dziecko? Jaki zawód chciałaś wykonywać będąc dzieckiem? Czy Twoje marzenia się spełniły? Do pracy chodzimy głównie po to aby otrzymać wynagrodzenie. 

Jednak niektórzy z nas pracują w zawodzie o jakim marzyli od dziecka. Poniżej przedstawiamy kolorowanki z zawodami i ich atrybutami, dzięki którym w łatwy sposób przedstawisz przedszkolakom czym zajmuje się dana profesja. Dzieci zapamiętają te lekcję ponieważ zostanie ona przedstawiona w kreatywny sposób. Dzieci mogą kolorować rysunki online lub na kartce. 

Malowanki przedstawiają zawody z pracami fizycznymi takimi jak budowlaniec, policjant, strażak, umysłowymi takimi jak prawnik, sędzia, nauczyciel czy lekarz oraz artystycznymi takimi jak artysta. Kolorowanek jest dużo więcej sprawdź je wszystkie. Sprawdź o jakim zawodzie marzą dziewczynki i chłopcy w Twojej grupie. Świetne twórcze zajęcia dla dzieci, które nie wymaga nakładów finansowych, a dzieci mogą rozwijać się twórczo i artystycznie. Rysunki są odpowiednie  dla młodszych dzieci dla 3, 4 i 5 latków oraz dla starszych 6, 7 i 8 latków. Kontury są wyraźne, więc przedszkolaki nie będą miały problemu z niewychodzeniem poza linię.

Pin It on Pinterest