Zawody (Kolorowanki online)

Ładuję

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Pamiętasz kim chciałeś zostać jako dziecko? Jaki zawód chciałaś wykonywać będąc dzieckiem? Czy Twoje marzenia się spełniły? Do pracy chodzimy głównie po to aby otrzymać wynagrodzenie. 

Jednak niektórzy z nas pracują w zawodzie o jakim marzyli od dziecka. Poniżej przedstawiamy kolorowanki z zawodami i ich atrybutami, dzięki którym w łatwy sposób przedstawisz przedszkolakom czym zajmuje się dana profesja. Dzieci zapamiętają te lekcję ponieważ zostanie ona przedstawiona w kreatywny sposób. Dzieci mogą kolorować rysunki online lub na kartce. 

Malowanki przedstawiają zawody z pracami fizycznymi takimi jak budowlaniec, policjant, strażak, umysłowymi takimi jak prawnik, sędzia, nauczyciel czy lekarz oraz artystycznymi takimi jak artysta. Kolorowanek jest dużo więcej sprawdź je wszystkie. Sprawdź o jakim zawodzie marzą dziewczynki i chłopcy w Twojej grupie. Świetne twórcze zajęcia dla dzieci, które nie wymaga nakładów finansowych, a dzieci mogą rozwijać się twórczo i artystycznie. Rysunki są odpowiednie  dla młodszych dzieci dla 3, 4 i 5 latków oraz dla starszych 6, 7 i 8 latków. Kontury są wyraźne, więc przedszkolaki nie będą miały problemu z niewychodzeniem poza linię.

Pin It on Pinterest