EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kosmos (Kolorowanki online)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki online i do pobrania: Kosmos

Wiele dzieci szczególnie chłopców w dość młodym wieku zaczyna interesować się wszechświatem, kosmosem i przestrzenią kosmiczną. Marzą o tym aby zostać astronautą albo kosmonautą. Marzą o podróżach statkiem kosmicznym. Przygotowaliśmy mnóstwo kolorowanek dla dzieci o tematyce kosmosu. Znajdziecie tutaj malowanki przygotowane do druku w pliku PDF oraz do kolorowania online. Wszechświat i kosmos dla wieku brzmią bardzo tajemniczo i interesująco. Współczesna nauka pozwala na naprawdę wiele. Twoje dzieci kochają kosmiczny świat pełen nieodkrytych planet, stacji kosmicznych, kosmitów, ufoludków czy meteorytów? Ten dział obrazków do pokolorowania powstał właśnie dla nich.

Niedługo w Twojej szkole albo w przedszkolu odbędzie się Dzień Kosmosu? Sprawdź co przygotowaliśmy dla dzieci i Twoich przedszkolaków. Możesz je wykorzystać podczas trwania zajęć. Może zorganizujecie jakiś kosmiczny konkurs. Wydrukuj nasze darmowe kolorowanki, wręcz dzieciom i pozwól im tworzyć. Dzieci są bardzo kreatywne, więc podczas tworzenia wystarczy im nie przeszkadzać. Dzieci mogą kolorować kosmos również online bezpośrednio na stronie. Niektóre nasze obrazki poświęciliśmy spędzanie najmłodszych użytkownikom, żeby już 2, 3 i 4 łatki mogły korzystać z kolorowanek. Te rysunki maja grube i wyraźne kontury, więc są dla nich odpowiednie. Znajdziesz tu również kolorowanki z Układem słonecznym dla dzieci do wydrukowania zupełnie za darmo.

Dodatkowo aby urozmaicić zajęcia z okazji Dnia Kosmosu przygotowaliśmy fantastyczne karty pracy dla dzieci o tematyce kosmosu.