EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kolorowanki (Dzień Piekarzy i Cukierników)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień Piekarzy i Cukierników

Dzień Piekarzy i Cukierników to święto, które jest wspaniałą okazją do tego, aby przybliżyć dzieciom znaczenie obu tych jakże istotnych zawodów, a także uświadomić im, jak ważne są produkty, które na co dzień wytwarzają. Jak wiadomo, dzieci najbardziej lubią bawić się przez zabawę. Z tej okazji przygotowaliśmy zestaw kolorowanek dla dzieci: dla przedszkolaków, a także dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z pewnością przybliżą im to, jakim zawodem jest piekarz, a także cukiernik. 

Kolorowanki do druku o piekarzu i cukierniku, które znajdują się w tej kategorii, dostępne są w dwóch rozmiarach. Pierwszy z nich to tradycyjny A4, zaś drugi – XXL. Zawiera on w sobie aż cztery klasyczne kartki z bloku! To świetny pomysł na zabawę w grupie. Kolorowanki za darmo (PDF) dzieci łatwo pokolorują przy pomocy kredek, flamastrów, farb, a także wszystkich innych artykułów plastycznych. 

Kolorowanki przygotowane z okazji Dnia Piekarzy i Cukierników są inspiracją do nauki przez zabawę, a także odwrotnie – do zabawy przez naukę. Dzieci uwielbiają uczyć się i bawić w ten sposób, a i ostatnie badania potwierdzają, że jest to najbardziej skuteczna metoda przyswajania wiedzy. 

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online