EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Jesień (Kolorowanki online)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki online i do pobrania na Jesień

Jeśli szukałeś jesiennych kolorowanek dla dzieci, dzięki którym zapewnisz im dobrą zabawę na 

chłodniejsze dni i wieczory to możesz przestać już szukać. Znajdziesz u nas mnóstwo ślicznych, uroczych, pięknych i wybranych malowanek do druku i online. Zwierzęta, liście, kasztany, jesienny ogród dzieci ciepło ubrane oraz wiele innych darmowych szablonów do dekorowania i malowania. Gdy za oknem pada deszcz, wieje albo pogoda nie zachęca do wyjścia na zewnątrz i zabawy na podwórku sięgnij po nasze kolorowanki i ciesz się razem. Dziećmi jesiennymi obrazkami do malowania. Szablony z obrazkami do ozdabiania dla małych i dużych, dla dorosłych i dzieci, wybierz odpowiednią kolorowankę i ciesz się chwilami relaksu. Pamiętaj aby udostępnij znajomym naszą stronę, będzie nam bardzo miło. Wysoka jakość kolorowanek sprawia że można wydrukować je w bardzo dużym formacie i kolorować na podłodze.

Mnóstwo ślicznych kolorowanek do ozdabiania kredkami, farbami albo mazakami. Możesz dorysować wzory lub napisy. Jakich kolorów użyjesz? Czy będą to odcienie pomarańczowego, brązowego, czerwonego i żółtego? Czy jednak jeszcze jaśniejsze i bardziej wesołe barwy?Jesień to piękny czas, te barwy na drzewach, ostatnie promienie słońca przed nadejściem zimy, można puszczać latawce. Kto powiedział, że taka pora roku jak jesień musi być smutna. Postaramy się aby nabrała barw.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jesienią liście są takie kolorowe? Cudownie jest jesienią obserwować jak zielone listy zmieniają się na kolor czerwony, czy żółty. Należy pamiętać albo sobie przypomnieć, że w liściach znajduje się chlorofil, jesienią znika a właściwie przemieszcza się do gałęzi i korzeni które będą wykorzystane wiosną. Chlorofil to barwnik, związek chemiczny który nadaje liściom kolor zielony, kiedy znika z liści zmieniają się one i barwią różnymi innymi kolorami. Stąd jesienne barwy i tak śliczne odcienie. 

Jesienią brakuje nam barw dlatego dobrze jest umilić sobie czas kolorowankami, które dla Was przygotowaliśmy. Spójrzcie ile wzorów i szablonów czeka na wydrukowanie i pokolorowanie. 

Jesień jest piękną i urokliwą porą roku.  Dlatego też przygotowaliśmy tak dużo obrazków do kolorowania. To śliczny moment, kiedy drzewa liściaste, kwiaty i wszystkie krzewy są pomalowane na pomarańczowo, żółto i czerwono. Już wiesz skąd nazwa „złota jesień”, jeśli jeszcze dodatkowo zaświeci słońce, wtedy widoki są bajeczne. Przygotuj kredki, mazaki i farby, o szablony do kolorowania zatroszczyliśmy się my. Wydrukuj za darmo malowankę jesienną. Możesz tworzyć śliczne pejzaże, obrazki i rysunki z naszymi szablonami na jesień.