EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Lato (Kolorowanki online)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Kolorowanki online i do pobrania na lato

Jeśli chcesz znaleźć letnie, wakacyjne i pełne słońca kolorowanki do pomalowania to jest to idealne miejsce. Przedstawiamy ogromny wybór wakacyjnych malowanek, pełnych słońca, morskiej wody, plaży i uśmiechniętych dzieci. Obrazki można wydrukować i od razu kolorować albo kolorować online na naszej stronie. A to wszystkie zupełnie za darmo. Kolorowanki są przygotowane w plikach PDF, jako dobrej jakości obrazki. Szukasz kolorowanek na lato to przejrzyj nasz zbiór, a na pewno wybierzesz idealną malowankę dla dzieci. Prowadzisz wakacyjny obóz letni? Dzieci chciałyby odpocząć i zrelaksować się podczas dekorowania różnych obrazków? Wybierz jedną z naszych ślicznych kolorowanek z wyraźnymi konturami, dzięki czemu już najmłodsze dzieci mogą świetnie się bawić. 

Kolorowanki na lato na pewno umilą dzieciom zajęcia w przedszkolu, na kolonii lub obozie wakacyjnym. Wydrukuj kilka rysunków, wręcz je dzieciom i ciesz się cisza i spokojem. 

Przedstawiamy darmowe letnie kolorowanki do pobrania i kolorowania na stronie. Nie musisz ich drukować koloruj online i oszczędzaj papier. Możesz zmieniać dowolnie szablonym, jeśli nie dokończyłeś jakiejś kolorowanki możesz to zrobić potem, przeglądarka zapamięta na którym etapie zakończyłem kolorowanie. Śliczne letnie i wakacyjne malowanki nie zależnie gdzie odpoczywasz czy pod namiotem, czy na plaże, w górach a może na podwórku z kolegami. Łatwe, proste i ciekawe szablony obrazków do kolorowania. Dla starszych znajdziesz też trudniejsze malowanki. Możesz zabrać√ ze sobą zestaw kilku kolorowanek i urządzić piknik na trawie w parku. Jak męczycie się graniem w piłkę lub bieganiem można odpocząć przy malowaniu. Wystarczy zabrać ze sobą kilka kredek. 

Pozwól cieszyć się z wakacyjnego czasu, letnie wakacje są takie przyjemne! Szablony kolorowanek zostały stworzone dla przedszkolaków i uczniów. Dzieci w wieku 3, 4, 5 i 6 lat będą zachwycone. Dla starszych 7, 8 i 9 lat również mamy kolorowanki nieco trudniejsze, które zawierają więcej szczegółów.  Pamiętaj, że nasze materiały przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i niekomercyjnego. Przewiń stronę, aby zobaczyć wszystkie nasze darmowe kolorowanki. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, udostępnij tę stronę znajomym i rodzinie!

Rok szkolny dobiegł końca, można w końcu cieszyć się latem i wakacjami. Czas na piknijk, biwak, ognisko, plaże, morze, nurkowanie i inne przyjemności. Zacznij lato z naszymi kolorowankami dla dzieci. Wydrukuj je i baw się dobrze!