Napisy (Dzień Astronomii)

Napisy do druku na Dzień Astronomii

Międzynarodowy Dzień Astronomii to ulubione święto Małych Naukowców. Z pewnością warto z tej okazji przygotować szkolną, czy też przedszkolną gazetkę, która będzie nie tylko piękna, ale która także będzie zawierała mnóstwo rzetelnych informacji, które wszystkich zainteresują. W tej kategorii znajdziecie napisy na Dzień Astronomii, które przyczepione do tablicy korkowej lub magnetycznej z pewnością przyciągną uwagę obserwujących!

Znajdziecie tutaj najrozmaitsze napisy do druku. Przygotowaliśmy dla Was efektowne girlandy, a także gotowe napisy, które można powiesić bezpośrednio po szybkim wydrukowaniu. Przygotowaliśmy także napisy, które wymagają kolorystycznego „dopieszczenia” – są czarno-białe i Waszym zadaniem będzie pokolorować je kredkami, pisakami lub też farbkami. Jakiejkolwiek formy nie wybierzecie, napis przygotowany z okazji Dnia Astronomii z pewnością będzie zjawiskowy!

Napisy w formie pliku PDF są banalnie proste w druku. Nie trzeba ściągać ich na dysk twardy komputera, przy którym aktualnie się pracuje. Wystarczy wydrukować je za darmo wprost z naszej strony internetowej. To wszystko!

Pin It on Pinterest