EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje XXL do druku: tata z córką i synem (6 szablonów)

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Na tych materiałach do druku, przeznaczonych do dekoracji w formacie XXL, widzimy szereg ciepłych i pełnych uroku ilustracji taty z córką i synem. To zestaw sześciu szablonów, które po wydrukowaniu i złożeniu mogą ozdobić przestrzeń przedszkola lub szkoły na Dzień Rodziny.

Ilustracje prezentują różnorodne sceny rodzicielskie: wspólne zabawy, momenty troski i miłości, które odzwierciedlają codzienne interakcje między ojcem a jego dziećmi. Widzimy tatę w dynamicznych pozach, takich jak noszenie dziecka na ramionach, wspólne śmiechy, czy przytulanie, co podkreśla ich uczuciową i aktywną rolę w życiu córek i synów.

Szablony charakteryzują się żywymi kolorami i przyjaznymi, wyrazistymi obrazami, które z pewnością spodobają się dzieciom i wprowadzą miłą atmosferę. Są one również doskonałą okazją do rozmowy na temat różnych aspektów relacji rodzic-dziecko oraz do aktywnego włączenia dzieci w przygotowania do świętowania Dnia Rodziny i Dnia Taty.

Przygotowanie tych dekoracji może być zarówno kreatywną zabawą, jak i okazją do wspólnego spędzania czasu, a gotowe prace będą piękną ozdobą i przypomnieniem o ważnej roli, jaką ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest