Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Prace plastyczne (Dzień Dinozaura)

Prace plastyczne na Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura to święto, które z pewnością spodoba się dzieciom. Aby uczcić ten dzień, prezentujemy liczne inspiracje i pomysły na prace plastyczne przeznaczone zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Świetnie odnajdą się w szkolnej świetlicy. 

Nasze kreatywne zabawy dla dzieci to nie tylko wycinanie dinozaurów z papieru. W naszych propozycjach znajdziesz także przepis na dinozaury z ciasta, dinozaurowe jaja z masy papierowej, szkielety dinozaura z patyczków do uszu, prehistoryczne stworzenia z balonów i wiele innych ciekawych instrukcji, dzięki którym wykonacie bohaterów dnia dzięki rozmaitym materiałom.

Łatwe prace plastyczne na Dzień Dinozaura to świetny sposób na zaktywizowanie dzieci. Dzięki takim zabawom wzrośnie ich kreatywność i pomysłowość, a także będą mogły rozwinąć dokładność wraz z cierpliwością. Wykonajcie ciekawe ozdoby na Dzień Dinozaura – inne dekoracje, na przykład kolorowanki,  znajdziesz w kolejnych kategoriach, które również znajdziesz na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo!

Pin It on Pinterest