EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

O dinozaurach (Wierszyki)

Wierszyki o dinozaurach

Dlaczego by z okazji Dnia Dinozaura nie urządzić konkursu recytatorskiego? Przecież o dinozaurach też powstało wiele wspaniałych wierszy! W tej kategorii znajdziesz łatwe i zabawne rymowanki, które z pewnością spodobają się publiczności. Sprawdź, jakie proponujemy wierszyki o dinozaurach dla dzieci i wybierz taki, który najbardziej Ci się podoba.

Krótkie wiersze na Dzień Dinozaura to fantastyczna inspiracja dla przedszkolaków. Dzięki nim można skutecznie ćwiczyć czytanie. A może poprosić dzieci o rysowanie obrazków do czytanych im wierszy o dinozaurach? Poezję od zawsze można wykorzystywać na wiele sposobów, stąd jej magia. Dzień Dinozaura to święto, które rzeczywiście powinno uczyć dzieci nie tylko o samych pradawnych stworzeniach, ale także uświadamiać, od jak dawna życie istnieje na Ziemi. Zamieszczone przez nas wierszyki dla dzieci w tej kategorii z pewnością w tym pomogą! 

Krótkie wierszyki na Dzień Dinozaura, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, pozwolą Tobie, a także Twoim koleżankom i kolegom przenieść się do świata tych wyjątkowych stworzeń. To będzie wyjątkowa przygoda, która zdecydowanie jest warta przeżycia!