Scenariusze (Zakończenie roku)

Ładuję

Czerwiec nie obędzie się bez scenariuszy i inspiracji na zakończenie roku szkolnego. Bez planu naprawdę ciężko okiełznać grupę mentalnie będących już na wakacjach dzieci. W tej kategorii znajdziesz jednak nie tylko pomysły na to, jak przeprowadzić zajęcia z dziećmi. Zamieściliśmy tutaj wiele plików, które z pewnością przydadzą Ci się w tym ostatnim miesiącu nauki! 

Scenariusze i pomysły na zajęcia w przedszkolu, jakie możemy Ci zaproponować, to na przykład bardzo lubiana „Zabawa z cyferkami”. Młodsze dzieci wprost uwielbiają uczyć się liczyć według zabawnego wierszyka zawartego pod tym tematem. Jednak poza scenariuszem zajęć, zamieściliśmy także pomysły na przedstawienia z dziećmi na koniec roku szkolnego, które wystawisz zarówno z przedszkolakami, jak i z dziećmi początkowych klas szkoły podstawowej. Ponadto, znajdziesz tu również wzory fantastycznych listów do dzieci, które możesz dołączyć do dyplomu ukończenia klasy. 

Ostanie dni czy to w szkole, czy to w przedszkolu nie należą do najłatwiejszych, ponieważ – nie ukrywajmy – motywacja wszystkich znacznie spada. Dlatego jest to idealny czas na zabawy integracyjne, podczas których nie tylko dzieci poznają lepiej siebie nawzajem, ale także dzięki którym mogą lepiej poznać osoby, które na co dzień je nauczają. 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Pin It on Pinterest