EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dyplomy (Zakończenie roku)

Dyplomy do druku na Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego bez dyplomów nie może się odbyć. Jeżeli nie przepadasz za ich projektowaniem w programie graficznym, przychodzimy z pomocą. W tej kategorii znajdziesz dyplomy na zakończenie roku szkolnego do edycji i druku za darmo, które możesz dopasować do każdego dziecka, odpowiednio je personalizując. Wśród dyplomów dla dzieci znaleźć można również takie, które skierowane są do rodziców i innych pracowników szkoły. To dobra okazja do podziękowania wszystkim osobom, które są zaangażowane w codzienny trud wychowania i nauki dzieci. 

Dyplom do edycji na zakończenie roku, od wyboru do wydrukowania niewiele dzieli. Wystarczy, że klikniesz przycisk „drukuj”, a reszta zadzieje się sama. Przed procesem drukowania jedynie włącz drukarkę i włóż do niej czyste kartki papieru, najlepiej grubszego, lepszej jakości niż ten, którego używa się na co dzień. 

Dyplom do druku (PDF), który wybierzesz, jest darmowy. Drugi, trzeci, czwarty i kolejne także. Dobrze myślisz! Wszystkie projekty na naszej stronie internetowej są zaprojektowane dla Ciebie, są całkowicie za darmo i możesz zrobić z nimi co tylko chcesz. Wykorzystuj je kreatywnie, rozwijając swoją pomysłowość.