EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Zakończenie roku)

Napisy do druku na Zakończenie roku

Napisy na zakończenie roku szkolnego są absolutnie jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy. Czy wyobrażasz sobie scenę, na której odbywa się przedstawienie i cały apel końcowo roczny bez napisu „koniec szkoły” lub podobnym?! Nie! Dlatego właśnie wykonaliśmy tak dużo projektów takich właśnie napisów do druku w plikach w formacie PDF. 

Nasze napisy wykonane są w dwóch stylach. Pierwszy z nich to tradycyjny napis, który wypełniony jest grafiką związaną z wakacjami i wolnością z nimi związaną. Przymocujesz go do ściany, bądź gdzie tylko chcesz, przy pomocy taśmy klejącej, tuckera, czy innych przyrządów. Drugim rodzajem napisów do druku na zakończenie roku jest bardzo efektowna girlanda. Jednak jej powieszenie jest nieco trudniejsze. Po wydrukowaniu litery trzeba powiesić na ozdobnej wstążeczce lub dekoracyjnym sznurku i dopiero taką ko instrukcję należy przyczepić do ściany. Oczywiście, napisy do druku są całkowicie darmowe. Ich druk jest tak prosty, jak ich montaż. Wystarczy wybrać wzór, który najbardziej Ci odpowiada, następnie wybrać komendę „drukuj” i… już nic. Wszystko powinno zadziać się samo. Sprawdź jedynie, czy drukarka jest włączona i czy nie brakuje w niej kartek czystego papieru. 

Napisy PDF do druku na zakończenie roku szkolnego, które znajdziesz w tej kategorii, będą idealnie pasowały nie tylko na scenie, ale także w klasie czy na korytarzu. Warto przyozdobić nimi całą szkołę… Przecież zaczęły się wakacje!