EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Fotobudki (Rozpoczęcie roku)

Fotobudki XXL do druku na Rozpoczęcie roku szkolnego i przedszkolnego

Zachęcamy nauczycieli do skorzystania z naszej niezwykłej kolekcji darmowych fotobudek, idealnych na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Te interaktywne szablony, dostępne do pobrania i druku za darmo w formacie PDF, to doskonały sposób na przywitanie dzieci po wakacjach i rozpoczęcie roku szkolnego z uśmiechem.
Nasza kolekcja fotobudek zawiera różne motywy i projekty, które są na tyle uniwersalne, że pasują do dowolnego wieku i klasy. Szablony te są łatwe do przygotowania – wystarczy wydrukować, wyciąć odpowiednie elementy i ustawić w miejscu, które najbardziej odpowiada potrzebom klasy. Możliwości są nieograniczone, od tworzenia indywidualnych portretów uczniów, po grupowe zdjęcia klasowe.

Fotobudki są znakomitą zabawą i mogą służyć jako lodowłamacze na początku roku szkolnego, pomagając dzieciom otworzyć się i poczuć się komfortowo w nowym środowisku. Dzieci mogą pozuje z zabawnymi rekwizytami, tworząc niezapomniane wspomnienia, które mogą trzymać i dzielić się z rodzeństwem, rodzicami i przyjaciółmi.

Zapraszamy do pobrania i wykorzystania naszych fotobudek na rozpoczęcie roku szkolnego. Jest to zabawny i kreatywny sposób na przywitanie dzieci z powrotem w szkole i przedszkolu, pomagając im poczuć, że to miejsce jest przeznaczone dla nich i że nowy rok szkolny przyniesie wiele emocjonujących doświadczeń.

Zobacz także inne darmowe drukowanki na rozpoczęcie roku:

Dodatkowo polecamy: