EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Znaczki na szafki / etykiety (Powitanie przedszkola)

Znaczki na szafki / etykiety do druku do przedszkola / szkoły

Przygotowaliśmy mnóstwo fantastycznych wzorów i szablonów do druku ze znaczkami i etykietami na szafki do druku. Ułatwiają one poruszanie się dzieciom i odnajdywanie swoich rzeczy i swojego miejsca. Etykiety na szafki przygotowaliśmy w kilku działach, podzieliliśmy je na kategorie. W każdym dziale są dwa typy znaczków dla przedszkolaków. Sam znaczek do szatni, oraz znaczek z miejscem na wypisanie imienia dziecka. Etykiety takie możesz przykleić na krzesełko, półkę, w łazience przy kubeczku oraz w dowolnym innym miejscu aby ułatwić przedszkolakom rozpoznawanie swoich rzeczy i miejsca. Takie oznaczenie sprawi, że będą mniej zagubione. 

Mamy tu coś dla miłośników transportu, dinozaurów, zabawek. Jeśli masz grupę Biedronki, Żabki, pszczółki, żabki albo motylki to na pewno spodobają Ci się grafiki z dziale z owadami. Są tu również, roboty i sowy oraz wiele innych motywów które dzieci wręcz uwielbiają. Wydrukuj wszystkie i pozwól dzieciom wybrać wzory które najbardziej im się spodobają. Materiały są darmowe, ale to już nie powinno być dla Ciebie nowością 🙂

Jeśli uważasz, że Twoim uczniom w klasie 1, 2 albo 3 również będą takie znaczki przydatne to śmiało korzystaj.  Wzorów z przeróżnymi szablonami do druku mamy naprawdę sporo.

Przypominamy, że znaczki i etykiety są również w wersji do edycji i wypisania.