EduZabawy.com

Powitanie przedszkola

Rozpoczęcie przedszkola i powitanie nowego roku przedszkolnego to ważne i stresujące wydarzenia dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Aby uprzyjemnić te pierwsze chwile rozłąki z rodzicami i umilić dzieciom pobyt w przedszkolu przygotowaliśmy kolorowe, wesołe i radosne materiały do druku. Są ona oczywiście darmowe, więc śmiało wybieraj ile tylko zechcesz.

Przygotowaliśmy niezbędnik nauczyciela do druku aby ułatwić przygotowanie do zajęć z dziećmi wszystkim wspaniałym i kreatywnym pedagogom. Wierzymy, że dokładają wszelkich starań aby pobyt dzieci w przedszkolu był radosny, twórczy i pełen niezapomnianych wrażeń.

Miłe dla oka grafiki stworzone z niezwykłą starannością. Śliczne i urocze napisy, którymi powitasz przedszkolaki, kąciki tematyczne aby dzieci umiały zachować ład i porządek. Urocze wierszyki dla przedszkolaków, które pomogą im podczas integracji i adaptacji w przedszkolu oraz mnóstwo kart pracy. Sama widzisz ile materiałów dydaktycznych i pomocy przygotowaliśmy aby ułatwić Tobie rozpoczęcie przedszkola.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta we wrześniu:

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama: