Dzień Przedszkolaka

20 września jest Dzień Przedszkolaka! Piękne i radosne święto prawie na równi z Dniem Dziecka. Tego dnia we wszystkich przedszkolach i żłobkach są organizowane kreatywne zabawy, konkursy. Nauczyciele przygotowują mnóstwo atrakcji aby ten dzień był niezapomniany dla wszystkich dzieci. Jeśli tylko pogoda dopisze organizowane będą zabawy z chustą animacyjną. Może wspólnie ulepicie masy plastyczne. My ze swojej strony dzielimy się niesamowitą bazą inspiracji i to za darmo!

Znajdziesz tu śliczne dekoracje, dyplomy do druku,  wierszyki, kolorowanki, plakaty i napisy do druku! Wszystko co jest niezbędne aby przedszkolak i żłobkowicz tego dnia poczuł się wyjątkowo.

Jeśli chciałabyś stworzyć Medal dla Super Przedszkolaka, odznakę możesz śmiało zrobić taki sama w naszym wspaniałym kreatorze. Dodajesz swój tekst, obrazek i medal do druku gotowy.

Taka ciekawostka, czy wiesz od kiedy świętowany jest Dzień Przedszkolaka?

Dzień Przedszkolaka wymyślono go już w 2013 roku! To ważne wydarzenie dla dzieci, więc chętnie je obchodzą. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie i popularyzację edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Brakuje Ci pomysłu na świętowanie Dnia przedszkolaka?

Jeśli nie wiesz jak zorganizować to nietypowe święto dla dzieci skorzystaj z naszych inspiracji. Znajdziesz tu śliczne materiały do druku, którymi możesz udekorować salę. Stworzyć piękna gazetkę szkolną, nauczyć dzieci wierszyków, zrobić z nimi kreatywne zajęcia.

Może zainteresują Cię nasze pomysły na umilenie dzieciom czasu i na fantastyczna zabawę:

Pomoce dydaktyczne do druku na święta we wrześniu:

Pin It on Pinterest