EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje XXL do druku: Pożar, gaśnica, wóz strażacki (10 szablonów)

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Przedstawione dekoracje XXL do druku to zestaw 10 dużych, kolorowych szablonów o tematyce strażackiej. W skład zestawu wchodzą obrazki przedstawiające różne aspekty związane z pożarem i działalnością strażacką, takie jak hydrant, gaśnica, płomienie ognia, wóz strażacki, a także sceny akcji gaśniczych. Te darmowe szablony są idealne do użycia jako elementy edukacyjne lub dekoracyjne.

Dzięki nim nauczyciele i rodzice mogą stworzyć angażującą przestrzeń dla dzieci, która nie tylko przyciąga uwagę swoją wielkością i barwnością, ale również służy jako narzędzie dydaktyczne. Dzieci mogą uczyć się nazw i zastosowań różnych sprzętów strażackich, a także rozwijać świadomość dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego.

Te duże dekoracje mogą być wykorzystane w salach lekcyjnych, na korytarzach szkolnych, w przedszkolach lub na scenie podczas przedstawień. Ich obecność może uświetnić wszelkie wydarzenia tematyczne lub działania edukacyjne związane z zawodem strażaka i jego rolą w społeczeństwie. Ponadto, są to materiały dostępne za darmo, co czyni je atrakcyjnymi i dostępnymi dla każdej placówki edukacyjnej czy rodziny.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest