EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kolorowanki (Dzień Marchewki)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień Marchewki

Z okazji Dnia Marchewki przygotowaliśmy garść karotkowych kolorowanek dla dzieci. Dla przedszkolaków i dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, kolorowanie obrazków jest jedną z ulubionych czynności wykonywanych na zajęciach. Mają wtedy styczność z różnymi, często nowymi, technikami plastycznymi, a ich kreatywność i pomysłowość oraz dokładność i staranność skutecznie się rozwijają.

Kolorowanki, które przygotowaliśmy do druku, przedstawiają urocze króliczki trzymające smakowite marchewki, a także same marchewki. Obrazki po pokolorowaniu kredkami, farbami czy pisakami stanowią doskonałą bazę, na podstawie której można stworzyć interesującą gazetkę szkolną. 

Zaprojektowane przez nas obrazki do druku za darmo zapisane są w pliku PDF. Wydrukujesz je bezpośrednio z naszej strony internetowej, bez potrzeby ściągania ich na jakikolwiek nośnik. Proponowane przez nas kolorowanki mają dwa rozmiary: A4 oraz XXL. O tyle, o ile pierwszy rozmiar nie budzi żadnych wątpliwości, o tyle drugi potrzebuje słowa wyjaśnienia – rozmiar XXL zawiera w sobie bowiem aż CZTERY kartki z przeciętnej drukarki. To rozmiar idealny do tego, aby urządzić kolorowanie w kilka osób, co świetnie wpływa na naukę pracy w grupie.

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień Marchewki:

Dodatkowo polecamy: