Napisy (Dzień Marchewki)

Napisy do druku na Dzień Marchewki

Jeśli planujesz stworzyć ze swoimi podopiecznymi gazetkę z okazji Dnia Marchewki, z pewnością przydadzą Ci się do tego piękne napisy. Te, które zaprojektowaliśmy z pewnością sprawią, że wszyscy je zauważą! W tej kategorii zamieściliśmy zaprojektowane przez nas specjalne napisy na Dzień Marchewki. Projekty przeznaczone do druku występują w trzech opcjach. Pierwsza z nich to wyjątkowo efektowna girlanda, czyli napis, który rozwiesza się na sznurku, bądź wstążeczce. Druga – napis zadrukowany kolorową grafiką, gotowy do powieszenia. Ostatni rodzaj to napis, który jest pusty, co oznacza, że są to po prostu kontury liter tworzących napis „Dzień Marchewki”. Po jego wydrukowaniu to od dzieci zależy, na jakie kolory literki zostaną pokolorowane i jaka metoda plastyczna do kolorowania zostanie wybrana.

Napisy PDF, które proponujemy, to projekty, które wydrukujesz z bezpośrednio z naszej strony całkowicie za darmo! Grafiki są naprawdę przyjemne, dlatego idealnie nadają się do pomieszczeń, w których przebywają dzieci. 

Dzień Marchewki to dzień, w którym warto zapoznać dzieci z tym fantastycznym, bardzo zdrowym warzywie z potencjałem. W innych kategoriach na naszej stronie internetowej znajdziesz inne projekty, które z pewnością przydadzą Ci się do przygotowania takiego dnia w szkole, czy też w przedszkolu. 

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień Marchewki:

Dodatkowo polecamy:

Pin It on Pinterest