EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plansze dydaktyczne (Boże Narodzenie)

Plansze dydaktyczne do druku na Boże Narodzenie

Całkiem nowy dział, wszystkie tematy jakie tutaj poruszyliśmy są na Waszą prośbę. Opracowanie tematu, przygotowanie obrazków i treści trochę trwało, dlatego mamy nadzieje, że spodobają się Wam nasze bożonarodzeniowe plansze demonstracyjne do druku. Możecie je wykorzystać w przedszkolu i szkole podczas ciekawych zajęć z dziećmi. Dziesiątki plansz edukacyjnych o tematyce wigilijnej o bożonarodzeniowej. 

Znajdziecie tu obrazki wraz z opisem 12 potraw wigilijnych jako planszę do druku PDF. Plansz jest tak naprawdę 14, ponieważ dodaliśmy kilka potraw świątecznych które występują na stole w zależności od regionu. Druga paczka z planszami świątecznymi zawiera tradycje, zwyczaje i symbolikę Bożego Narodzenia. Dokładnie opisaliśmy obrazki aby nawet najmłodsze dzieci zrozumiały przekaz. 

Kolejny zestaw plansz do druku na Boże Narodzenie to symbole, które kojarzą się każdemu ze świętami. Znajdziecie na takiej planszy obrazek i tekst. Starsze dzieci mogą samodzielnie postarać się przeczytać napis, młodszym należy pomóc. 

Wydrukuj wszystkie świąteczne plansze dydaktyczne i edukacyjne, które posłużą jako pomoc demonstracyjna w przedszkolu i szkole. 

Po wydrukowaniu plansze najlepiej zalaminować aby przedłużyć ich żywotność.