Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to ważne święto obchodzone pod koniec września lub w październiku. Jest to ważne święto zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i nauczycieli przedszkola. Jest to symboliczne, oficjalne przyjęcie nowych członków do grona przedszkolaków. W wielu przedszkolach z tej okazji przygotowywane są apele, spotkanie lub przedstawienia co ma na celu podniesienie rangi całego wydarzenia.

Materiały do druku na pasowanie na przedszkolaka

W naszych zasobach posiadamy mnóstwo materiałów, dzięki którym można w prosty sposób przygotować dekoracje na apel czy potkanie z rodzicami. Jeśli planujesz zorganizować przedstawienie możesz skorzystać z przygotowanych przez nas scenariuszy przedstawień lub wierszyków. Jako dodatkowa urozmaicenie polecamy nasz generator napisów na girlandach (do pobrania jako plik PDF) - z pewnością powieszona w korytarzu girlanda zrobi wrażenie i na przedszkolakach i ich rodzicach. Do tego przygotowaliśmy również i plakaty dostępne w formatach A4 i XXL czyli 2x2 A4 do wydrukowania i złożenia - idealne na gazetkę.

Jako dodatkowe wyróżnienie nowych przedszkolaków może zechcesz obradować ich dyplomem? Jeśli tak to zachęcamy do skorzystania z generatora dyplomów, który znajdziesz powyżej. Dodatkowo ostatnio modne stała się wręczanie drobnych upominków takich jak ozdoba karteczka z drobną przekąską czy temperówka i ołówkiem. Jeśli planujesz coś takiego polecamy nasz generator upominków przedszkolnych i szkolnych - możesz spersonalizować obrazki, dołączyć jakiś drobiazg i gotowe!

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w październiku:

Pin It on Pinterest