EduZabawy.com

Pasowanie na ucznia

Dekoracje na pasowanie na ucznia

Dekoracje

A4 i XXL do druku

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

dla przedszkolaków, uczniów klas 1-8

Generator napisów na girlandach

Generator napisów na girlandach

250 wzorów

Napisy na pasowanie na ucznia

Napisy

do druku

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Pomoce dydaktyczne na Pasowanie na Ucznia w szkole:

Pasowanie na ucznia to ważny i wzniosły dzień dla dzieci ich rodziców i nauczycieli. Tego dnia odbywają się uroczystości podczas których młodzi uczniowie mówią rotę ślubowania. Na pewno każdy uczeń zapamięta ten ważny dzień na bardzo długo. 

Zastanawiasz się co to jest tak właściwie to pasowanie na ucznia?

Tego dnia dzieci, pierwszoklasiści zostają oficjalnie uczniami swojej szkoły. Składają wtedy przysięgę, nie można zabraknąć wtedy sztandaru. Jest bardzo uroczyście. Dzieci, rodzice i nauczyciele ubrani są na galowo. 

Pasowanie na ucznia nie ma sztywnej daty, w każdej placówce to inny dzień. Najczęściej odbywa się pod koniec września albo na początku października.

A my jak zwykle wiedząc ile macie pracy przygotowaliśmy ogrom inspiracji i materiałów gotowych do wydrukowania na pasowanie na ucznia. Wszystkie szablony są darmowe w wysokiej jakości!

Jeśli myślisz o dekoracji na pasowanie na ucznia, dyplomie do druku, plakatach, ozdobach w rozmiarze XXL, upominkach do druku, napisach i wierszykach to znajdziesz tu mnóstwo ślicznych i niezbędnych plansz do druku. Będzie nam niezwykle miło jeśli postanowisz udostępnić nasz wpis innym nauczycielom aby mogli z niego skorzystać.

Podczas pasowania na ucznia można zdecydowanie poszaleć z dekoracjami, napisami i ozdobami do druku! Ponieważ tak ważne wydarzenia najczęściej odbywają się na sali gimnastycznej, gdzie jest mnóstwo miejsca na wszelkie szablony do druku z uczniami, szkołą, przyborami szkolnymi i mnóstwem innych inspiracji. Szukasz pomysłu na stworzenie dekoracji na pasowanie na ucznia to mamy tu ogromny wybór bezpłatnych szablonów do druku wraz z gotowymi napisami i dyplomami do druku dla dzieci.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w październiku:

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama: