Maski (Karnawał)

Maski do druku na Karnawał

Karnawał jest miesiącem zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową. Aby dobrze przygotować się na zabawę karnawałową, należy mieć jakiś ciekawy strój. Z tej oto okazji przygotowaliśmy specjalnie dla Was szablony masek do wydrukowania na Karnawał. Papierowe szablony masek do wydrukowania, które mamy to zombie, Kubuś Puchatek, lisek, Tygrysek, Prosiaczek, Kłapouchy, Hulk, Batman, Flash, Spiderman, Iron Man, Kapitan Ameryka. Poza nimi mamy przygotowany materiał, który tłumaczy jak przygotować maski karnawałowe z tektury. Potrzebne rzeczy do nich to: tektura, ołówek, nożyczki, masa solna, farby, pędzel, woda oraz kubek na wodę. Dołączone są wykonane egzemplarze na zdjęciach. Wszystkie te wzory masek do wydrukowania na bal karnawałowy są kolorowe, ale istnieją także wersje wzory masek do kolorowania całkowicie za darmo. Dzięki naszym maskom ze zwierzętami na karnawał dzieci mogą zdecydować, za jaką postać chcą się przebrać. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych materiałów!

Szablony papierowych masek karnawałowych do druku dla dzieci. Nie mogło zabraknąć szablonów ze zwierzętami. Jest tu urocza maska:

  • Świni
  • Zająca
  • Wilka – idealna do tematu „Czerwony Kapturek”
  • Sowy
  • Myszki
  • Misia pandy
  • Liska
  • Niedźwiedzia brunatnego / słodkiego misia

Sporo tych masek zwierząt do druku jako PDF prawda? Idealne do wycinania, ponieważ drukujesz je na papierze. Maski zwierzątek możesz potraktować jako kolorowanki za darmo do druku. 

Nie lada gratka dla dziewczynek! Maska pod roku z jednorożcem, który jest już przygotowany w kolorze, jednak każda małą księżniczka może udekorować szablon czarno biały według własnego pomysłu.

Dla najmłodszych mamy proste i łatwe szablony masek karnawałowych do druku. Dzieci w tym przedszkolaki mogą je posmarować klejem i poprzyczepiać tam listki, kawałki bibuły albo kolorowe pompony. 

Dla starszych przedszkolaków i uczniów przygotowaliśmy niesamowicie spektakularne i przyciągające wzrok szablony i wzory masek na karnawał z piórami! Wydrukuj wszystkie, rozdaj dzieciom podczas konkursu na najładniejsza maskę karnawałową i zobacz jak działa dziecięca kreatywność.

Maski z superbohaterami dla chłopców polecają się. Czeka Was niesamowita zabawa!

Najśliczniejsze, najładniejsze, proste, łatwe, kolorowe i jako kolorowanki maski na karnawał do druku za darmo.

Pin It on Pinterest