Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Bal karnawałowy (Wierszyki)

Wierszyki o Karnawale

Karnawał to bardzo barwny okres w ciągu roku. Warto uzupełnić go pięknymi wierszami. W tej kategorii znajdziesz specjalnie wybrane przez nas krótkie wiersze na Karnawał. Dobraliśmy rymowanki tak, aby były proste do zapamiętania, a jednocześnie robiły wrażenie na odbiorcach. Z pewnością znajdziesz takie wierszyki dla dzieci, które Ci się spodobają. A może razem z koleżankami i z kolegami urządzicie specjalny karnawałowy występ, podczas którego każde z Was wyrecytuje wybrany przez siebie wiersz?…

Wśród wybranych przez nas rymowanek znajdziesz między innymi rymowanki o karnawałowych balonikach, sylwestrze, Nowym Roku, a także taki, który zawiera karnawałowe życzenia. Jeśli lubisz recytować wiersze, z pewnością znajdziesz tutaj takie, które idealnie się do tego nadadzą!

Łatwe i zabawne rymowanki, które proponujemy, to świetna inspiracja dla opiekunów dzieci przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych, a także rodziców, którym zależy na kreatywnym wychowywaniu dzieci. Pamiętajmy, że wiersze nie tylko się recytuje – to także doskonały materiał do czytania brzdącom, który świetnie rozwija inteligencję i wyobraźnię!

Pin It on Pinterest