Napisy (Karnawał)

Napisy do druku na Karnawał

Masz problem z ozdobieniem sali na bal karnawałowy? Może zainspirują cię przygotowane przez nas napisy do druku. Bal ze specjalnie zaprojektowanymi darmowymi literami pomoże ci stworzyć niezwykły klimat w sali. Napisy wystarczy wydrukować, możesz je również wyciąć, ale nie jest to konieczne. Litery są ozdobione zgodnie z imprezowymi motywami. Można wybrać również napis do samodzielnego ozdobienia, jest to wersja dla osób kreatywnych, które mają wiele pomysłów i chcą się nimi dzielić. Poszczególne litery zajmują kartkę A4, co sprawia, że są dobrze widoczne. Jest to duża zaleta, gdy chodzi o dzieci w wieku przedszkolnym, które mogą zapoznawać się z wyglądem liter. Pomoże im to w późniejszej nauce języka. Wszystkie napisy na bal karnawałowy są do wydrukowania całkiem za darmo!

Wyjątkowo kolorowy napis na Karnawał to o b o w i ą z k o w a część styczniowej dekoracji przedszkolnej, bądź szkolnej sali. W tej kategorii znajdziecie kilka propozycji czarnobiałych napisów do druku. Poproś kogoś starszego o wydrukowanie plików PDF zawierających litery do pokolorowania, a następnie zbierz swoich przyjaciół i przyjaciółki. Wyciągnijcie kredki, flamastry, farby… Wszystko, co tylko chcecie i pokolorujcie napis tak, aby był najbardziej kolorowym napisem na całym świecie!

Napis na karnawał to świetna inspiracja dla osób, które opiekują się dziećmi, czy to w szkole, czy w przedszkolu, do zmotywowania ich do wspólnej kreatywnej pracy. Litery naprawdę można pokolorować różnorodnymi materiałami plastycznymi, zapoznając przy okazji dzieci z rozmaitymi technikami artystycznymi. Wyjdźmy poza kanon kredek i flamastrów. Do kolorowania można przecież użyć także kolorowej krepiny, delikatnej bibuły, czy nawet barwników stworzonych z owoców i warzyw! Zaangażuj wszystkie dzieci w pomoc przy tworzeniu karnawałowej dekoracji. Koniecznie użyjcie do tego naszych napisów i bawcie się dobrze!

Pin It on Pinterest