EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dzień postaci z bajek: Dekoracje XXL do druku

Przedstawiamy: Dzień postaci z bajek: Dekoracje XXL do druku.

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Kolorowe i radosne postacie z bajek, które są rozmieszczone na dużych segmentach do dekoracji w formacie XXL. Każda postać to znana figura z klasycznych opowieści dla dzieci, zaprezentowana w charakterystyczny dla siebie sposób:

– Widzimy trzy różne świnie, każda w innym stroju i z różnymi atrybutami, co nawiązuje do bajki o „Trzech Małych Świnkach”.

– Jest też postać dziewczynki w czerwonym płaszczyku z kapturem, co bez wątpienia jest odniesieniem do „Czerwonego Kapturka”.

– Na obrazie znajduje się również wilk, który wygląda na przebiegłego i może być antagonistą w wielu bajkach.

– Prezentowany jest także krasnal z długą białą brodą i pomarańczowym ubraniem, który mógłby pochodzić z opowieści o „Królewnie Śnieżce”.

– Pojawia się postać w kapeluszu z piórem, która przypomina bardziej bajkowego muszkietera lub Robin Hooda.

– Na dole znajduje się chłopiec w zielonym stroju, który mógłby być Piotrusiem Panem, z charakterystyczną czapką z piórem.

– Ostatnia postać to chłopiec w królewskim płaszczu z koroną i mieczem, co może być odniesieniem do legendy o „Królu Arturze” lub podobnych bajkach o rycerzach.

Te dekoracje są idealne na Dzień Postaci z Bajek, mogą być wykorzystane do stworzenia kolorowego i inspirującego otoczenia w miejscach, gdzie dzieci uczą się i bawią, takich jak przedszkola, szkoły czy miejsca zabaw. Dzięki swoim dużym rozmiarom mogą stanowić centralny punkt każdej przestrzeni, przyciągając uwagę i zachęcając dzieci do odkrywania magicznego świata literatury.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *