EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Kolekcja 10 szablonów dekoracji w dużym formacie XXL, każdy z nich przedstawia dzieci w różnych pozach, związanych z czytaniem książek. Są to wizerunki chłopców i dziewczynek w dynamicznych scenach, gdzie każda postać trzyma książkę. Dzieci są przedstawione w różnorodnych strojach, co podkreśla indywidualność każdej postaci. Ich wyraziste mimiki twarzy i pozycje ciała sugerują zaangażowanie i radość płynącą z czytania.

Niektóre z dzieci są przedstawione siedząc z książką na kolanach, inne stoją lub leżą, jeszcze inne są w trakcie dynamicznego ruchu, co może symbolizować aktywność i entuzjazm związany z odkrywaniem nowych historii. Wszystkie te obrazy razem tworzą pozytywny i zachęcający obraz czytelnictwa jako aktywności pełnej zabawy i przygody.

Szablony te, przeznaczone do druku w formacie XXL, będą efektownymi dekoracjami w przedszkolach, szkołach, bibliotekach czy nawet w domach, w miejscach gdzie dzieci spędzają czas na nauce i zabawie. Są one zaprojektowane tak, aby inspirować młodych ludzi do sięgania po książki i czerpania przyjemności z czytania.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest