EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dzień postaci z bajek: Dekoracje do druku

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Na kartkach A4 przedstawione są postacie z bajek, które zostały zaprojektowane do wydruku jako mniejsze, łatwe w obsłudze dekoracje. Każda kartka zawiera pojedynczą postać, która jest żywo kolorowana i pełna szczegółów, mimo mniejszego formatu.

Wśród postaci mamy trzy różne wersje świnek z bajki o Trzech Małych Świnkach, każda świnia w charakterystycznym ubiorze i z atrybutami, które mogą symbolizować ich różne domy – słomiany, drewniany i murowany. Kolejna kartka ukazuje Czerwonego Kapturka, postać znaną z klasycznej bajki, ubraną w swój znakomity czerwony płaszczyk. Znajdziemy też złowrogiego wilka, który jest typową postacią antagonisty w wielu bajkach, oraz radosnego krasnala, który może być jednym z siedmiu z opowieści o Królewnie Śnieżce. Nie brakuje także wesołego postaci przypominającego muszkietera lub Robin Hooda, z kapeluszem z piórem. Pojawia się również chłopiec w zielonym stroju, mogący reprezentować Piotrusia Pana, a także młody król lub rycerz w koronie z mieczem, który przywodzi na myśl postacie z legend arturiańskich.

Te dekoracje A4 są idealne do użycia w edukacyjnym otoczeniu, takim jak klasa czy biblioteka szkolna, gdzie mogą inspirować dzieci do czytania i poznawania bajek. Są wystarczająco małe, aby pasować na drzwi szafek, ściany lub jako dekoracje na poszczególnych stolikach, ale jednocześnie są na tyle kolorowe i atrakcyjne, by przyciągać uwagę młodych uczniów.

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest