Muzyka (Kolorowanki online)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Każdy kocha muzykę, na pewno każdy z Was na swój ulubiony instrument muzyczny albo rodzaj muzyki który słucha. Muzyką można się bawić, dzięki niej można wspaniale spędzać czas. Jest wiele stylów muzycznych i instrumentów. Przygotowaliśmy kolorowanki z różnymi instrumentami muzycznymi dzięki którym muzyka i utwory tak pięknie brzmią. Darmowe malowanki dla dzieci pełne ślicznych szablonów i obrazków do pokolorowania. 

Artysta wyraża się poprzez sztukę, muzyk poprzez swoje utwory. Na jakim instrumencie grasz lub chciałbyś umieć grać? A może chciałbyś założyć zespół muzyczny? Dzięki naszym kolorowankom wprowadzimy się w muzyczny nastrój. Jeśli któraś z malowanek podoba Ci się najbardziej udostępnij ją swoim kolegom i koleżankom. Znajdziesz tu kolorowanki z grającymi dziećmi, nuty, zespoły muzyczne, instrumenty.  

Wybierz jedną albo kilka malowanek i stwórz muzyczny zeszyt. Możesz je też wydrukować za darmo dla swoich kolegów i koleżanek zupełnie bezpłatnie. 

Którą kolorowankę z muzyką wybierzesz? Jaki masz nastrój? Dzięki naszym malowankom dla dziewczynek i chłopców możesz wyrażać swój nastrój i emocje. Jeśli jesteś wesoły Twój obrazek będzie zapewne w żywych kolorach, jeśli jesteś smutny to kolorowanka będzie bardziej stonowana. Wybieraj barwy według własnego gustu i baw się dobrze kolorując nasze arkusze. Możesz eksperymentować z barwami i kolorami. Możesz kolorować nasze malowanki online albo wydrukować i kolorować je jako pliki PDF farbami, kredkami albo mazakami. Styl dobierz do siebie. Przygotowaliśmy około 20 kolorowanek, to całkiem spory zestaw do wyboru. Drukuj, pobieraj koloruj i udostępniaj znajomym.

Pin It on Pinterest