Plakaty (Dzień muzyki)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień muzyki

Muzyka towarzyszy nam praktycznie cały czas. Każdy z nas ma swój jej ulubiony gatunek. Międzynarodowy Dzień Muzyki to dobra okazja do tego, aby otworzyć się na inne jej rodzaje. Zaproś swoich kolegów i swoje koleżanki do wspólnego słuchania muzyki w szkole czy przedszkolu poprzez rozwieszanie plakatów informacyjnych w całym budynku – nie zapomnij poprosić o zgodę swojej nauczycielki! Jeżeli posiadacie radiowęzeł, może warto rozruszać go w Dniu Muzyki i puszczać piosenki w czasie przerw?

Plakaty na Dzień Muzyki przygotowaliśmy do druku (PDF) zupełnie za darmo. Wydrukujesz je bez problemu – nie musisz ściągać ich na dysk twardy Twojego komputera! Wystarczy, że wybierzesz plakat, który Ci się podoba, klikniesz przycisk „drukuj”, a on wydrukuje się sam, prosto z naszej strony internetowej. 

Plakat na Dzień Muzyki to świetna inspiracja na gazetkę szkolną. Może służyć jako tło dla innych ilustracji albo stanowić dekorację sam w sobie. Nasze projekty są wyjątkowo kolorowe i z pewnością spodobają się wszystkim przechodzącym. 

Pin It on Pinterest