EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Psi patrol (Kolorowanki)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki do druku z postaciami z bajki Psi Patrol

Kiedy ludzie są w niebezpieczeństwie i dzieją się nieprzyjemne rzeczy, potrzebujesz kogoś bohaterskiego, aby wkroczyć i uratować dzień!

Psi Patrol to cała eskadrę odważnych i zdolnych szczeniąt, które potrafią rozwiązać każdy problem, który wydarzy się w Zatoce Przygód.

Ta kolekcja darmowych kolorowanek z Psiego Patrolu dla dzieci została stworzona z myślą o wszystkich fanach tej niesamowitej bajki.

Spotkajmy się z wieloma odważnymi szczeniakami, abyś mógł się świetnie bawić kolorując te fantastyczne szablony. Będziesz miał szansę być naprawdę kreatywny i użyć wszystkich swoich ulubionych kolorów.

Mamy nadzieję, że gdy już pokolorujesz swoje ulubione rysunki z bohaterami z Psiego Patrolu, podzielisz się z nami na naszej stronie na Facebooku, abyśmy mogli je podziwiać!

Lubimy patrzeć na efekt Waszych prac. Czy znasz wszystkich bohaterów z Psiego Patrolu? Przejrzyj nasza darmową kolekcje kolorowanek Psi Patrol wybierz ulubioną postać i ozdabiaj razem ze swoimi przyjaciółmi.

Chase to pies policyjny, jest odważny i zdolny. Urodzony lider i zawsze gotowy zrobić wszystko, aby naprawić każdemu dzień. Chase z Psiego Patrolu zwykle nosi niebieski mundur policyjny. Czy odtworzysz te kolory, w naszych kolorowankach do druku? Czy tez wolisz kolorować według własnego pomysłu?

Angielski konstruktor buldog o imieniu Rubble czeka już na pokolorowanie. Jest mistrzem budowlanym i potrafi naprawić wszystko, co się zepsuło, co czyni go bardzo ważnym dla zespołu Psiego Patrolu! Podczas pracy nosi jasnożółty sprzęt ochronny, więc możesz użyć kolorowych pisaków lub markerów, aby udekorować jego sprzęt.

Rocky jest gwiazdą w naszych kolorowankach do druku z bajki Psi Patrol. Ten szczeniak najlepiej wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu do dokonywania wszystkich napraw i uczy nas, jak ważny jest recykling w życiu codziennym. Może zostać patronem podczas obchodów Dnia Ziemi. To byłoby coś Rocky jako nauczyciel ekologicznego trybu życia. Możesz ją zastosować jako kolorowankę na Dzień Ziemi dla dzieci.

Postać Rydera to postać, która pojawia się w naszych kolorowankach do wydrukowania z bajki Psi Patrol. Pamiętaj, że nasze szablony są darmowe i przygotowane jako pliki PDF. Chłopiec jest liderem zespołu Psi Patrol i pomaga im nauczyć się umiejętności potrzebnych podczas wszystkich przygód jakie czekają na nich każdego dnia. Kolorując obrazki z Ryderem, możesz wybrać zwykłą kolorystykę, w której pojawia się w serialu, lub stworzyć zupełnie nowy wygląd dla jego postaci.

Następnym szczeniakiem żądnym przygód Tracker. Ten szczeniak najlepiej czuje się w dziczy i uwielbia przygody! Myślę, że w przypadku tych kolorowanek użycie pięknych naturalnych kolorów naprawdę pasowałoby do osobowości Trackera. Użyj kolorów brązowego i zielonego ten szczeniak je uwielbia.

Nadszedł czas, aby zanurkować pod wodę ze szczeniakiem ratownictwa wodnego tak to Zuma! W przypadku tej bohaterki z Psiego Patrolu możesz użyć koloru pomarańczowego i brązowego do pokolorowania jej futra. Jednak pamiętaj, że to kolorowanka, więc możesz puścić wodze fantazji i pomalować ją jak tylko zechcesz. 

Przeurocza suczka husky o imieniu Everest to kolejna bohaterka z darmowych kolorowanek dla dzieci Psi Patrol! Uwielbia zimę i mróz. Spójrz tylko na jej ubranie. Jeśli chcesz, aby wyglądała tak, jak w serialu, użyjesz bieli i szarości do jej futra i niebieskiego kolor aby pokolorować jej strój. Czy wiesz, że w polskiej wersji Everest jest chłopcem? To taka ciekawostka odnośnie Psiego Patrolu.

Wzywamy Marshalla, psa strażaka. Piesek ten nosi jaskrawoczerwony strój, który kontrastuje z jego typową dalmatyńską czarno-białą kolorystyką. Jeśli masz kilka kolorowych pisaków lub markerów, użyj czerwonego sprawi, że jego sprzęt będzie wyróżniał  się jeszcze bardziej. Wtedy niebo za nim może być jasnoniebieskie, aby stworzyć jeszcze większy kontrast!

Urocza Skye jest tutaj, aby mieć oko na wszystko o wszystkich. Upewnić się, że wszyscy są bezpieczni. Zwykle nosi jasnoróżowy strój, gdy jest w pracy.

Znasz już wszystkich głównych bohaterów bajki Psi Patrol. Wybierz jedną lub więcej kolorowanek które przygotowaliśmy dla dzieci i ciesz się dekorowaniem, ozdabianiem i malowaniem. Te szablony z Psiego Patrolu powstały właśnie dla Ciebie!