Mario (Kolorowanki)

Ładuję

Zapraszamy wszystkich, małych i dużych na ekscytujące, pełne przygód kolorowanki Super Mario Bros. Przejrzyj wszystkie obrazki i wybierz ulubiony, a może dasz radę pokolorować je wszystkie! To dopiero byłoby wyzwanie na wiele, wiele godzin. Bajka i kreskówka Super Mario Bros istnieje od dziesięcioleci i dzisiaj również jest popularny.

Kto z Was pamięta premierę Nintendo Switch w 2017 roku, to właśnie ona zwiększyła zainteresowanie na tę grę wideo. Mario wraz ze swoimi przyjaciółmi rywalizują ze sobą i przeżywają zwariowane i fantastyczne pełne emocji przygody.

Od latach 80 w Super Mario Bros pojawiło się sporo różnych i ciekawych postaci. Nie mogło zabraknąć braci Mario i Luigi, a także Księżniczkę Peach, Yoshi, Bowser i pozostałych. Poniżej znajdziesz pokaźny zbiór kolorowanek Super Mario Bros, które możesz bezpłatnie wydrukować i pokolorować tak jak lubisz. Jeśli dbasz o planetę lub nie możesz w tej chwili wydrukować ulubionego szablonu pokoloruj w przeglądarce online. Świetnej jakości obrazki PDF, w wysokiej rozdzielczości. Nie musimy chyba przedstawiać Was bohatera tej bajki, Mario to zabawny mężczyzna, który zakochał się w pięknej księżniczce. Jego zadaniem jest jej pomóc poprzez rozbijanie klocków, podnoszenie ciężarów łapanie muchomorków i innych grzybów.

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Pin It on Pinterest