Dyplomy (Dzień Książki)

Dyplomy do druku na Dzień Książki

Jak zachęcić dzieci do czytania książek? Oczywiście poprzez system nagradzania! W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju dyplomy, które z pewnością spodobają się młodym czytelnikom. Dyplomy podzieliliśmy na kilka kategorii. Znajdziesz tu dyplomy z okazji pasowania na czytelnika, dla przyjaciela książki, a także dyplom do edycji za wzorowe zachowanie. Zaprojektowane przez nas dyplomy emanują kolorami, także z pewnością będą udaną nagrodą! 

Dyplom do druku PDF jest plikiem całkowicie darmowym. Jego druk jest wyjątkowo prosty – nie musisz ściągać go na dysk twardy swojego komputera, możesz po prostu wydrukować go bezpośrednio z naszej strony internetowej!

Dyplomy będą doskonałą nagrodą w konkursach czytelniczych. Z pewnością przydadzą się w każdej szkolnej bibliotece. Konkursy i zabawy z książkami organizowane przez bibliotekę pomagają rozwijać w dzieciach pasję, którą jest czytanie książek, które według najnowszych badań, doskonale stymuluje obie półkule mózgowe. A może konkurs na największą ilość książek przeczytanych w ciągu miesiąca…?

  • Dyplom do druku dla znawcy książek
  • Dyplom za udział w obchodach Dnia Książki
  • Dyplom Przyjaciela Książki

Pin It on Pinterest