Napisy (Dzień książki)

Napisy do druku na Dzień Książki

Dzień Książki to święto, które wręcz wymaga uhonorowania poprzez stworzenie pięknej gazetki. Jego centrum powinien być zjawiskowy napis, który będzie przyciągał uwagę oglądających. Napisy na Dzień Książki znajdziesz właśnie w tej kategorii. Przygotowaliśmy rozmaite projektu, więc z pewnością znajdziesz idealny napis dla Ciebie! Wśród napisów do druku znajdziesz piękne girlandy, które po wydrukowaniu należy powiesić na ozdobnym sznurku. Mamy tutaj też tradycyjne napisy pokryte ciekawymi grafikami, a także sam obrys liter. Te ostatnie po wydrukowaniu trzeba wypełnić kolorami. Do tego przydadzą się kredki, flamastry, farby… Słowem – wszystko, co może zafarbować kartkę.

Zaprojektowane przez napisy, które zapisane są jako PDF, wydrukujesz bezpośrednio z naszej strony internetowej, bez konieczności ściągania ich na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz! Dodatkowo, napisy, które tutaj widzisz, są całkowicie darmowe. Oznacza to, że możesz wydrukować je wszystkie! 

Światowy Dzień Książek jest okazją do uświadomienia dzieciom, w jak piękne podróże mogą zabrać je książki. To trudne zadanie, które jest jednym z ważniejszych w ich życiu…

Pin It on Pinterest