EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Dzień Ziemi)

Napisy do druku na Dzień Ziemi

Planujesz przygotować gazetkę na Dzień Ziemi? Nie możesz zapomnieć o pięknym napisie, który jasno określi, z jakiej okazji została ona przygotowana! Jeżeli nie masz na niego pomysłu, nie martw się – przybywamy z pomocą! W tej kategorii znajdziesz przepiękne napisy na Dzień Ziemi, które zostały zaprojektowane przez nas specjalnie na tę okazję. Poza samymi napisami, posiadamy także specjalne hasła do druku, które z pewnością przyciągną uwagę oglądających szkolną/przedszkolną gazetkę!

Jeśli chodzi jednak o same napisy – posiadamy ich dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest bardzo efektowna girlanda, którą po wydrukowaniu rozwiesza się na ozdobnym sznurku lub eleganckiej wstążeczce. Drugi typ jest po prostu napisem, który jest pokryty specjalną grafiką, która nawiązuje do Dnia Ziemi – wygląda nieziemsko! 

Napisy na Dzień Ziemi to obowiązkowy element wystroju sali, czy to w szkole, czy w przedszkolu. Niech przyciąga uwagę! W końcu gazetka, którą stworzyły dzieci to dzieło sztuki, które warte jest każdej uwagi…

Pin It on Pinterest