Napisy (Dzień Dziecka)

Ładuję

Dzień Dziecka to kolorowe święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. Z tej okazji warto przystroić salę ozdobami związanymi z dzieciństwem. Oczywiście, napisy na Dzień Dziecka są elementem absolutnie obowiązkowym! Zaprojektowaliśmy rozmaite wzory, które doskonale oddają charakter tego święta. Wśród przygotowanych projektów znajdziesz tradycyjne napisy wypełnione barwnymi grafikami, a także zjawiskowe girlandy, które przed powieszeniem na ścianie, należy nawlec na ozdobny sznurek, bądź elegancką wstążeczkę.

Napisy i girlandy do druku na Dzień Dziecka, które zapisane zostały w formie pliku PDF, są banalnie proste w drukowaniu. Nie musisz ściągać ich na dysk twardy komputera, z którego korzystasz. Wystarczy, że wydrukujesz je prosto z naszej strony internetowej! Są one całkowicie darmowe, dlatego – jeśli tylko chcesz – możesz wydrukować je wszystkie.

Napisy na Dzień Dziecka do druku przydadzą się nie tylko jako ozdoba na ścianie. Możesz również wykorzystać je jako dekoracja na gazetce szkolnej. Napisy są inspiracją do wykonania przeróżnych dekoracji na Dzień Dziecka.

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Pin It on Pinterest