EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakat do druku: na Dzień taty A4 i XXL 3

Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę skorzystać z komputera.

Oto nasz kolorowy plakat „Zestaw dla Taty”, który z pewnością rozweseli każdego ojca w jego szczególnym dniu! Ten wesoły i pełen charakteru projekt jest dostępny do druku w dwóch rozmiarach: A4 oraz XXL, idealnie pasując do różnorodnych potrzeb dekoracyjnych.

Design plakatu, pełen ojcowskich atrybutów takich jak stylowy kapelusz, okulary, krawat i zegarek, jest sympatyczny i przykuwa uwagę. Z łatwością wprowadzi rodzinną i ciepłą atmosferę w każdym domu, klasie czy przedszkolu, gdzie Dzień Taty będzie obchodzony.

Wydrukuj plakat w formacie A4 jako część prezentu lub mały gest, który tata może zawiesić w swoim biurze czy warsztacie. Duży format XXL będzie fantastyczną ozdobą na szkolnej scenie czy w przedszkolnej sali, podkreślając wagę obchodów i robiąc imponujące wrażenie na wszystkich uczestnikach.

Plakat „Zestaw dla Taty” to nie tylko ozdoba, to także środek edukacyjny, który może inspirować do rozmów o różnych rolach taty w życiu rodzinnym oraz o znaczeniu doceniania bliskich.

Dostępny za darmo do wydrukowania, ten plakat do Dnia Taty to ekonomiczne i szybkie rozwiązanie, które wniesie dużo radości i uśmiechów. Niech ten dzień stanie się jeszcze bardziej kolorowy i pełen miłości dzięki naszej wesołej dekoracji!

Podgląd grafik:

Poniżej możesz zobaczyć losowo wybrane grafiki z całego pakietu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest