Kolorowanki (Dzień wiedzy o pingwinach)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień wiedzy o pingwinach

Najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu są kolorowanki! Styczeń to miesiąc, w którym wypada Dzień Wiedzy o Pingwinach. Właśnie z tej okazji proponujemy kolorowanki do druku za darmo kolorowanki dla dzieci z uroczymi pingwinami oraz solidnymi domami Eskimosów – igloo.

W tej kategorii znajdziesz tradycyjne kolorowanki w rozmiarze zwykłym rozmiarze A4. Ale to nie wszystko! Możemy zaproponować Ci również obrazki do pokolorowania w bardzo dużym rozmiarze XXL, który zawiera w sobie aż cztery kartki A4 (lub 9 a czasem nawet 25 kartek na jedną kolorowankę)! To bardzo dużo, prawda? Zaproś do kolorowania swoich przyjaciół. Wykorzystajcie do tego kredki, flamastry, farby… Wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głów!

Kolorowanki świetnie uczą dzieci dokładności i cierpliwości, wzmagają kreatywność, a także pomysłowość. Pomagają przy nauce nazywania kolorów oraz wyjątkowo dobrze odstresowują. Badana wykazały, że to również świetny sposób na uspokojenie nerwowych dzieci. Wydrukuj nasze darmowe kolorowanki prosto ze strony internetowej i zapewnij świetną zabawę dzieciom, które masz pod opieką! 

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień wiedzy o pingwinach:

Pin It on Pinterest