EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Fotobudki (Jesień)

Fotobudki do druku na Jesień

Zapraszamy nauczycieli do skorzystania z naszej najnowszej propozycji – fotobudek z motywami jesieni do druku w formacie PDF. To unikalne i pełne kolorów dekoracje, które bez wątpienia wprowadzą do każdej klasy czy sali przedszkolnej wyjątkowy, jesienny nastrój.

Nasze fotobudki to nie tylko dekoracja – to przede wszystkim fascynująca atrakcja dla przedszkolaków i uczniów. Przygotowaliśmy różnorodne szablony, które odzwierciedlają bogactwo i różnorodność jesieni – od kolorowych liści, przez urocze dynie, po jesienną pogodę. To idealny sposób na świętowanie rozpoczęcia tej malowniczej pory roku.

Dostępne do pobrania za darmo, nasze fotobudki można łatwo wydrukować i przygotować do zabawy. Wystarczy je wyciąć, a następnie dzieci mogą zaczynać twórcze pozy, naśladując różne elementy jesieni, tworząc przy tym niezapomniane zdjęcia i wspomnienia.

Poza tym, te interaktywne dekoracje to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i umiejętności społecznych dzieci, na przykład poprzez odgrywanie różnych scen związanych z jesiennymi motywami.

Zapraszamy do pobrania i wykorzystania naszych fotobudek z motywami jesieni. Niech staną się one nie tylko atrakcyjną dekoracją, ale przede wszystkim niezapomnianym elementem świętowania pierwszego dnia jesieni.

Zobacz także inne darmowe drukowanki na jesień:

Dodatkowo polecamy: