Generator kart pracy: Rozsypanka literowa

Przedstawiamy: Generator kart pracy: Rozsypanka literowa.

Przedstawiamy generator kart pracy typu rozsypanka literowa.

Wpisz listę wyrazów – generator pozmienia kolejność liter.
Zadaniem dzieci jest odgadnięcie jakie to wyrazy i napisanie ich w odpowiednich polach.

Przykładowe karty pracy, które możesz tu wygenerować całkowicie za darmo:

Nie masz czasu na generowanie kart pracy?

Skorzystaj z darmowych gotowców do druku:

Zasubskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco:

Rozsypanka literowa, odgadnięcie nazwy i wpisanie jej w odpowiednich polach. Jest to genialny sposób na zabawę, ale też naukę. Dzięki naszemu generatorowi stworzysz karty pracy do druku dla przedszkolaków oraz uczniów o dowolnej tematyce. Umiejętność układania wyrazów polskich, angielskich i niemieckich przećwiczysz w ciekawy sposób, ponieważ zostanie wykorzystana do tego rozsypanka z literkami. Po wygenerowaniu karty z rozsypanką literową możesz ją zapisać w wersji PDF, a następnie wydrukować. Nauka układania wyrazów polskich, niemieckich jak i angielskich pomaga najmłodszym w utrwalaniu literek, w rozwijaniu logicznego myślenia, a także szkoli od młodych lat język obcy oraz ojczysty. Nasz darmowy kreator kart pracy dla uczniów klasy 1, 2 czy 3 do druku ma różne możliwości. Samodzielnie można ustalić, ile słówek chcemy umieścić na takiej karcie pracy i jak trudne one będą. Należy wpisać listę wyrazów, a generator automatycznie pozmienia kolejność liter. Warto dopasować stopień trudności do umiejętności dzieci. Wszystkie karty pracy do druku dla dzieci są dostępne dla Was całkowicie za darmo. Nie trzeba rejestrować się na naszej platformie edukacyjnej, aby stworzyć takie materiały. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z generatora do tworzenia rozsypanek literowych! To coś niesamowitego!

Czy wiesz, że możesz wpisać tu dowolne wyrazy i dzięki temu powstanie karta pracy do druku rozsypanka literowa świąteczną, o Mikołaju, na Boże Narodzenie, na wiosnę, lato jesień i zimę. Z nazwami misiów z bajki, z zawodami lub dowolne jakie tylko wymyślisz.

2 komentarze

  1. Wykorzystuję takie ćwiczenia do pracy z pacjentami z zaburzeniami funkcji poznawczych. Przydałaby się możliwość powiększania liter, usuwania opcji typu imię, nauczyciel, itd. (wykonania pacjentów muszą być anonimowe).

    Odpowiedz
    • Niestety nie możemy dodać opcji do powiększania liter, ale na stałe powiększyliśmy litery o ok 25%. Pól nauczyciel itp nie trzeba wypełniać 🙂 Dziękujemy bardzo za uwagi 🙂

      Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This