Generator wykreślanek

Przedstawiamy: Generator wykreślanek.

Przedstawiamy generator wykreślanek.
Możesz wpisać maksymalnie 15 słów.
Maksymalnie 10 liter na słowo.

Przykładowe karty pracy, które możesz tu wygenerować całkowicie za darmo:

Generator wykreślanek. Świetna pomoc dydaktyczna, dzięki której stworzysz niepowtarzalne karty pracy z wykreślankami do druku.

Nie wiesz jak zrobić takie szablony z wykreślankami? Poeksperymentuj z ustawieniami, aby znaleźć najlepsze i najbardziej dostosowane wykreślanki do druku.

Dlaczego warto skorzystać z wykreślane do druku i naszego wspaniałego kreatora? 

Dzięki niemu stworzysz niepowtarzalne i dostosowane do dzieci karty pracy z wykreślankami. Jest bardzo łatwy w obsłudze, dodatkowo nakręciliśmy filmik pokazujący jego możliwości. 

Ile to kosztuje?

Nie uwierzysz, że w dzisiejszych czasach może być coś za darmo! Dzięki nam stworzyć wykreślanki do druku dla dzieci za darmo, idealne karty pracy do zabawy i nauki.

Czy znajdę u Was inne generatory kart pracy do druku?

Mamy ich prawie 50! Są tu generatory kart pracy z matematyki, języka polskiego, dla dzieci z przedszkola i szkoły. To Ty decydujesz jak dana karty pracy do wydrukowania będzie wyglądać.

Czy znajdę u Was gotowe karty pracy do druku??

Mamy ich ogromną ilość, obok szablonów z zadaniami dla dzieci, które możesz wydrukować mamy również plansze dydaktyczne do druku za darmo, które mogą Stanowic świetną dekorację na gazetkę szkolną.

 

Kolejny świetny generator tym razem wykreślanek. Twórz karty pracy z wykreślankami  o dowolnej tematyce. Możesz również skorzystać z gotowych wykreślanek online na naszej stronie. W łatwy i przyjemny sposób wygenerujesz karty pracy z wykreślankami do druku dla dzieci i dorosłych. Najlepiej aby poszczególne ze słów z wykreślani miało maksymalnie 10 liter. Wspaniała pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i rodziców. Dzięki temu możesz wprowadzić nowe słownictwo lub utrwalić takie które już poznały. Może niech szukają bohaterów i postaci z ostatnio przeczytanej lektury. Twórz wykreślankę online do bezpośredniego druku, wszystko za darmo i bez rejestracji. Możesz tworzyć wykreślanki do języka angielskiego i niemieckiego. Stwórz wykreślankę z nazwami owoców albo warzyw, tematykę tworzysz sam. 

Zasubskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco:

3 komentarze

 1. Dziękuję za udostępnienie Wykreślanek. Bardzo ciekawa pomoc dydaktyczna:)

  Odpowiedz
  • Dziękuję bardzo za udostępnienie. Super pomoc

   Odpowiedz
 2. Wspaniała strona polecam

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This