Plansze dydaktyczne (Dzień matematyki)

Ładuję

Plansze dydaktyczne okazują się bardzo przydatne przy nauce matematyki. Dla wzrokowców jest to wielka pomoc w zrozumieniu dodawania, odejmowania, czy też mnożenia. Aby ułatwić Ci tłumaczenie dzieciom podstaw Królowej Nauk, stworzyliśmy zestaw plansz dydaktycznych, które dzięki swojej prostej i kolorowej grafice z pewnością spodobają się dzieciom i przyciągną ich uwagę. Wśród tablic znajdziesz takie, których tematem jest nauka liczenia na palcach, odejmowanie i dodawanie liczb naturalnych, tabliczka mnożenia, ułamki zwykłe i inne. Jeśli szukałeś plansz matematycznych, które będziesz mógł zawiesić w swojej klasie na ścianie aby uprzyjemnić swoim uczniom naukę i zrozumienie matematyki to właśnie je znalazłeś. Cieszymy się, że korzystasz z naszych genialnych, kolorowych i czytelnych plansz dydaktycznych do druku!

Plansze dydaktyczne dla uczniów klasy 1, 2 3 i 4 oraz 5 z matematyki możesz wydrukować za darmo z naszej strony internetowej, bez uprzedniego ściągania ich na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz. Warto zrobić to, używając sztywniejszych kartek, niż te tradycyjne znajdujące się w drukarce.

Plansze dydaktyczne na Dzień Matematyki Tobie ułatwią tłumaczenie zasad rządzących matematycznym światem, a dzieciom – ich szybsze zrozumienie. To świetna pomoc dydaktyczna, która z pewnością będzie służyła Ci przez wiele lat.

Pin It on Pinterest