EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Wierszyki (Dzień Pizzy)

Wierszyki na Dzień Pizzy

Dzień Pizzy, jak każde prawdziwe święto, wymaga uczczenia go recytacją wierszy na jego temat. Właśnie dlatego w tej kategorii znajdziesz krótkie wiersze na Dzień Pizzy. Łatwe i zabawne rymowanki na temat tej smacznej potrawy na pewno spodobają się nie tylko Twoim koleżankom i kolegom, ale także wszystkim nauczycielom. Ale ta kategoria to nie tylko wierszyki dla dzieci! Znajdziesz tutaj także dwie fantastyczne zagadki na temat pizzy. Sprawdź, czy wszyscy będą znali na nie odpowiedź…?

Wiersze, które zawarliśmy w tej kategorii, mogą być inspiracją dla dorosłych, którzy na co dzień pracują z dziećmi – czy to jako nauczyciel, opiekun, bądź rodzic – do inicjowania kreatywnych zabaw słownych z okazji Dnia Pizzy. Może konkurs na najładniejsze przeczytanie wierszyka…? Pomysłów może być naprawdę wiele! 

Dzień Pizzy to wyjątkowe święto, które warto wyjątkowo uczcić! Sprawdź, co jeszcze proponujemy Ci z okazji tego święta w pozostałych kategoriach. Może akurat coś zainspiruje Cię do stworzenia czegoś wyjątkowego…?