Napisy (Dzień Pizzy)

Ładuję

Napisy na Dzień Pizzy świetna inspiracja do stworzenia większej dekoracji z okazji tego smacznego święta! Do Twojej dyspozycji pozostawiamy dwa rodzaje napisów. Pierwszy z nich to gotowe, kolorowe napisy, które wystarczy tylko wydrukować oraz ewentualnie wyciąć i powiesić. Drugi rodzaj wymaga nieco większej inwencji twórczej, ponieważ poza wydrukowaniem i wycięciem, trzeba je dodatkowo pokolorować. Do tego będziesz potrzebować kredek, pisaków, farb… Słowem – wszystkiego, czego można użyć do zabarwiania papieru.

Proponowane przez nas napisy do druku grafiką nawiązują bezpośrednio do Dnia Pizzy – widać na nich chociażby kawałki tego smacznego wypieku. Napisy PDF możesz wydrukować bezpośrednio z naszej strony internetowej – pliki nie wymagają ściągnięcia na dysk używanego komputera. Dodatkowo warto wspomnieć, że są w pełni darmowe, więc możesz wydrukować tyle napisów, na ile pozwoli Twoja drukarka! 

Sprawdź także inne proponowane przez nas kategorie dotyczące Dnia Pizzy i stwórz wyjątkowe dekoracje, używając do tego różnych ozdób, na przykład kolorowanek.

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest