Plakaty (Dzień Pizzy)

Ładuję

Zbliża się Dzień Pizzy i koniecznie trzeba wszystkich o tym powiadomić! Zrobisz to przy pomocy proponowanych przez nas plakatów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie z okazji tego przepysznego dnia. Plakaty pełnią nie tylko funkcję informacyjną, bowiem to również doskonała inspiracja na gazetkę szkolną – wydrukuj plakaty w rozmiarze A4, a następnie stwórz z nich barwny i smakowity kolarz, z którego powstanie niecodzienna gazetka –  na pewno przyciągnie wielu widzów, którzy z pewnością będą ją podziwiać. Aż ślinka cieknie!

Nasze plakaty są gotowe do druku (PDF). Nie trzeba ściągać ich na komputer, z którego się korzysta, ponieważ wystarczy wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej. To naprawdę bardzo proste i intuicyjne.

Wydrukuj kucharza i pizzę. Pokoloruj obrazki tak, aby wyglądały wyjątkowo pysznie. Użyj do tego kredek, farbek i mazaków – kto powiedział, że nie wolno ich łączyć? Przygotuj najpyszniejszą pizzę, używając do tego wyłącznie materiałów plastycznych i własnej wyobraźni! 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest