EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Andrzejki)

Prace plastyczne na Andrzejki

W tej kategorii znajdziesz fantastyczne inspiracje i pomysły na prace plastyczne dla dzieci zarówno w wieku szkolnym, jaki przedszkolnym, z okazji Andrzejek. Proponowane przez nas kreatywne zabawy dla dzieci nie tylko zajmą ich czas, ale rozwiną ich zdolności manualne, a także rozbudzą wyobraźnię. Łatwe prace plastyczne na Andrzejki przyciągną każdego, nawet najbardziej opornego ucznia.

Wykonajcie magiczne klucze, przez które zgodnie z tradycją przelewa się roztopiony wosk wprost ze świec. A może bardziej podobają Wam się mistyczne kule do wróżenia, w których zobaczycie odpowiedź na pytanie, co przyniesie przyszłość?… Możecie też zrobić fantastyczne skrzaty, używając do ich wykonania… ryżu!

Łatwe prace plastyczne na Andrzejki to świetna zabawa, która umili Wam ten dzień, a także pomoże Wam przygotować salę na to święto. Możecie również wykonać interesującą gazetkę na ten temat, wykorzystując materiały dotyczące Andrzejek, które dostępne są na naszej stronie internetowej. Wszystkie są darmowe i bardzo łatwo je wydrukujesz – nie musisz ściągać je nad dysk swojego komputera, ponieważ wydrukujesz je bezpośrednio z naszej strony www.